Teknoloji

Akıllı telefon Ramazan ayının yıldızı oldu

Türkiye’de teknoloji perakendeciliği ve e-ticaretin lider markası Teknosa’nın verilerine göre ramazan ayında en çok ilgi gören çalışma seti akıllı telefonlar olurken, telefon aksesuarlarından kulaklığa, akıllı saatten drone’lara birçok eser de geldi. öne

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, ramazan ayında en çok tercih edilen eserleri açıkladı. Teknosa verilerine göre yıl boyunca listelerin başında yer alan akıllı telefonlar, ramazan ayında da tercihlerde ilk sırayı aldı. Ramazan ayında en çok tercih edilen ürünler sırasıyla akıllı telefon, cep telefonu şarj cihazı, bluetooth kulaklık, cep telefonu kılıfı ve kablosu, fare, kulaklık, akıllı saat, tablet ve LCD TV oldu. Bir önceki aya göre ramazan ayında drone, ısıtıcı, aksiyon kamerası, konsol aksesuarları, video kartı, akıllı bant, tam otomatik espresso makinesi, fritöz ve VR ürünlerinin satışı arttı.

Kadınlar fritöz, erkekler LCD TV aldı

Kadınlar evin en büyük yardımcıları olan fritöz ve kablosuz elektrikli süpürgenin yanı sıra kulak içi kulaklık, ütü ve saç şekillendirme makineleri ürünlerine ilgi gösterirken, daha büyük ekranlı LCD TV’ler, yüksek hafızalı tabletler ve erkek erkeklerin tercihlerinde damatlık setleri ön plana çıktı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu