Dünya

Dan Bilzerian’ın Nusret Paylaşımı Gündemde

Sosyal medyanın unutulmaz isimlerinden biri Nusret 2022 Dünya Kupası finalinin ardından saha içi görüntüleri ile tepki çekti. Nusret, Arjantin milli takımının hemen hemen tüm üyeleriyle fotoğraflandı ve Messi ile fotoğraf çekilmeye çalışırken de görüntülendi.

Nusret’in sahaya inmesi dünya çapında tepkilere neden olurken, bugün yeni bir gelişme daha yaşandı. İnternet fenomeni Dan Bilzerian, Nusret’i Instagram’da kendisi anlattı. yıllardır durup dururken fotoğraf gönderdiğinipaylaştı.

Dan Bilzerian’ın Instagram’daki paylaşımı:

Bilzerian’ın paylaşımına göre Nusret, uzun süre hiçbir şey söylemeden Bilzerian’a fotoğraf göndermişti. Görüldüğü kadarıyla fotoğrafların herhangi bir anlamı ve amacı olmayıp tamamı Nusret’in kendi hesabından paylaştığı fotoğraflardır.

Bilzerian’ın bu paylaşımı yapmasındaki sebep elbette Nusret’in tüm dünyada tartışılmasıydı. Bilzarian, yaptığı paylaşımda “Herkes bu Salt Bae’nin ne kadar tuhaf olduğundan bahsediyor, yıllardır biliyorum.”açıklamalarda bulundu.

Nusret tüm tartışmalara rağmen Dünya Kupası’nın suyunu çekmeyi başardı:

Nusret, Dünya Kupası finalinde birçok ünlü isimle fotoğraf çektirdi. Bu kişiler arasında Elon Musk, FIFA Lideri, Katar yöneticileri ve efsane futbolcularda yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu