Haber

Semicenk Muud’da zirveyi bırakmıyor

Semicenk Muud’da zirveyi bırakmıyor

 

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’da ekim ayının en çok dinlenen şarkıları belli oldu. Yerli sanatçılar listesinde pop müziğin sevilen ismi Semicenk birinci sırada yer alırken, son zamanların en popüler sanatçılarından Buyruk Can İğrek’in “Parti İptal” albümü Muud listelerinde üst sıralara yerleşti. Yabancı sanatçılar kategorisinde Ekim ayının şampiyonu Doja Cat oldu.

 

Türk Telekom’un güncel ve güçlü müzik arşiviyle beğeni toplayan müzik platformu Muud’da ekim ayının en çok dinlenen isimleri ve albüm listeleri belli oldu.

 

Pop müziğin sevilen isimlerinden biri, platformdaki yerel sanatçılar listesinde ilk sıralarda yer aldı. yarım cenk gerçekleşti. En çok dinlenen yerli single’lar listesinde yine yerini aldı. yarım cenk‘ile ilgili ‘Mesafe’Adlı müziği birinci oldu.

 

Emir Can İğrek’in ‘Parti İptal’ albümü zirvede

 

Son aylarda Muud kullanıcılarının en çok dinlediği isimler arasında yer alıyor. Emir Can İğrek’in ‘Parti İptal’iAlbümü en çok dinlenen yerli albümler listesinin başında yer aldı.

 

Tom Odell rüzgarı devam ediyor

 

Yabancı tek kategoride Tom Odell – Başka Aşklider oldu .Ayrıca ekim ayında Drake – Tüm Köpekler İçinen çok dinlenilen   Yabancı albüm olarak listeye adını yazdırdı. Doja Cat en çok dinlenen yabancı sanatçılar arasında yer aldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu